KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12757331
nr 1275 7331
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 1999, Kust, 47x69 cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
10.000 kr
Såld:
11.500 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:44:36
7.800 kr
6.200 kr
6.400 kr (Budbetjänt)
7.000 kr
7.200 kr (Budbetjänt)
8.000 kr
11.000 kr
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz