KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12757331

nr 1275 7331

Stanislaw Zoladz

(f. 1952), Sverige

Akvarell, Signerad, daterad 1999, Kust, 47x69 cm

Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.

Utrop:

10.000 kr

Såld:

11.500 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:44:36

Stanislaw Zoladz

Läs mer om Stanislaw Zoladz